Złóż deklarację wyboru przychodni POZ - Osasuna

Złóż deklarację wyboru przychodni POZ

Możesz skorzystać z jednego z dwóch sposobów złożenia deklaracji, w zależności od tego czy posiadasz już Internetowe Konto Pacjenta (IKP), lub założyłeś/aś e-konto pacjenta. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta zachęcamy do założenia go w tym miejscu.

Jeżeli masz zarejestrowane konto w IKP

  1. Przejdź na portal pacjent.gov.pl oraz zaloguj się do IKP.
  2. Wejdź w zakładkę Moje konto, przewiń do sekcji Twoja Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ), a w sekcji Lekarz wybierz Nowa deklaracja.
  3. Wpisz swoje dane, podaj adres przychodni, oraz wybierz kadrę medyczną. Listę naszych przychodni i kadrę medyczną znajdziesz w tym miejscu. Następnie złóż deklarację wybierając Podpisz deklarację.

(Powtórz czynność wybierając pielęgniarkę i dodatkowo, tylko w przypadku kobiet – położną)

W ciągu 24h wyślemy Ci e-mailem potwierdzenie zapisania się do naszej przychodni, od tej pory będziesz mógł/mogła zapisać się na bezpłatną wizytę lekarza, pielęgniarki i położnej POZ, stacjonarną lub online.

Nie masz zarejestrowanego konta lub chcesz wypełnić deklaracje osobiście

W przypadku braku konta w IKP, lub e-konta pacjenta możesz pobrać deklaracje z plików poniżej, wypełnić je i wysłać na naszego maila przychodnia.poznan@osasuna.eu. Dodatkowo, żeby zacząć korzystać z darmowej przychodni jak najszybciej wyślij nam deklarację pocztą lub zadzwoń do nas i umów się na jej odebranie z dogodnego dla Ciebie miejsca.

Deklaracje możesz również złożyć osobiście, w placówce. Przyjdź do wybranej przychodni (ich listę znajdziesz tutaj), i przynieś uzupełnioną deklarację, lub wypełnij ją na miejscu. Nie musisz się wcześniej umawiać, wszystkie formalności załatwisz w recepcji, bez kolejek.

Pobierz deklaracje w formacie PDF:

Lekarz POZ
Pielęgniarka POZ
Położna POZ

Poznań, ul. Kaliska 21, 📞 +48 61 658 53 10

Jastków, ul. Szkolna 1, 📞 +48 81 460 38 10