Jak do nas łatwo dotrzeć - Osasuna

27.03.2024

Jak do nas łatwo dotrzeć


Zapraszamy do Centrum Medycznego OSASUNA, gdzie priorytetem jest kompleksowa opieka zdrowotna dla naszych pacjentów. Nasza placówka działa w ramach podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) i oferuje szeroki zakres bezpłatnych usług świadczonych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ).

Dla naszych pacjentów gwarantujemy:

  • Darmową poradę lekarską: Nasi doświadczeni lekarze są gotowi udzielić Państwu fachowej porady oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania związane ze zdrowiem i leczeniem.
  • Darmowe badania: W naszej placówce przeprowadzamy podstawowe badania diagnostyczne, aby zapewnić kompleksową ocenę stanu zdrowia naszych pacjentów.
  • Darmowe recepty i skierowania, zwolnienia: Zapewniamy bezpłatne wystawienie recept oraz skierowań do specjalistów, oraz zwolnienia na czas choroby.
  • Dogodne terminy i szybka rejestracja: Staramy się zapewnić naszym pacjentom możliwość umówienia wizyty w dogodnym dla nich terminie. Nasz system rejestracji jest prosty i intuicyjny, co pozwala na szybkie załatwienie formalności.
    https://www.youtube.com/watch?v=gjh3klDkP3w
  • Wizyty na konkretne godziny bez kolejek: Dzięki precyzyjnemu planowaniu grafiku pracy naszych lekarzy, możemy zaoferować wizyty na określone godziny, eliminując tym samym konieczność długiego oczekiwania w kolejce.
  • Dla naszych najmłodszych pacjentów zapewniamy szczególną opiekę – zawsze, gdy dziecko jest chore, zostanie zapisane na wizytę i przebadane przez lekarza.
  • Szczepienia: Zapewniamy możliwość szczepienia zgodnie z obowiązującym kalendarzem szczepień.
  • Pomoc w wyszukaniu specjalistów: Po otrzymaniu skierowania na badania lub konsultację specjalistyczną, nasz personel służy pomocą w znalezieniu odpowiedniego specjalisty oraz umówieniu wizyty.

Dodatkowo, w naszej placówce oferujemy:

Fizjoterapię: Posiadamy wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy pomogą w rehabilitacji po urazach oraz leczeniu dolegliwości układu ruchu.

Konsultacje z dietetykiem: Nasi specjaliści z dziedziny dietetyki pomogą w opracowaniu indywidualnego planu żywieniowego, który będzie wspierał zdrowie i dobre samopoczucie.

Dbamy o ciągłe doskonalenie naszych usług oraz spełnianie oczekiwań naszych pacjentów. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić najwyższy standard opieki medycznej.

Aby ułatwić Państwu znalezienie naszej placówki, umieściliśmy ogromny szyld z nazwą „Centrum Medyczne OSASUNA” na ul. Kaliskiej 21 w Poznaniu. Znajdujemy się niedaleko malowniczego Jeziora Maltańskiego oraz naprzeciwko Politechniki Poznańskiej.

Dołącz do grona naszych zadowolonych pacjentów i zaufaj profesjonalnej opiece w Centrum Medycznym OSASUNA!

Zapraszamy do naszej placówki

Centrum Medycznego OSASUNA. Oto kilka sposobów, jak do nas dotrzeć:

🚗 🅿️ Posiadamy własny bezpłatny parking, znajdujący się tylko 6 metrów od wejścia do Przychodni.

Możesz do nas łatwo dojechać komunikacją miejską:

🚋 Przystanek: BARANIAKA – link do mapy

🚋 Przystanek: KÓRNICKA – link do mapy

🚌 Przystanek: BARANIAK – link do mapy

🚋 Numery linii: 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

🚌 Numery linii: 157, 184, 201,202, 227

Nasza placówka znajduje się w pobliżu:

🛍️ Centrum Handlowego POSNANIA – link do mapy

🧑‍🎓 Politechniki Poznańskiej – link do mapy

🚲 Trasy rowerowej WARTOSTRADY – link do mapy

🌊 Jeziora Maltańskiego – link do mapy

🏘️ Osiedla RATAJSKIE, takie jak Łacina i Polanka – link do mapy

ZAPRASZAMY

ZADZWOŃ (61) 658 53 10

Poznań, ul. Kaliska 21, 📞 +48 61 658 53 10

Jastków, ul. Szkolna 1, 📞 +48 81 460 38 10