Światowy Dzień Zespołu Downa - Osasuna

21.03.2024

Światowy Dzień Zespołu Downa


Razem Tworzymy Wspólnotę Pełną Miłości i Akceptacji

Dziś, 21 marca, obchodzimy

Światowy Dzień Zespołu Downa – dzień, który celebrowany jest na całym świecie, aby podkreślić znaczenie akceptacji, tolerancji i zrozumienia dla osób z zespołem Downa oraz ich rodzin.

W przychodni Osasuna, każdy dzień jest okazją do uhonorowania naszej różnorodności i promowania inkluzji. Wierzymy w to, że każda osoba, niezależnie od swoich zdolności czy cech genetycznych, zasługuje na pełne szacunku i wsparcie środowisko.

Dziś chcemy podzielić się z Wami naszym głębokim szacunkiem i wsparciem dla osób z zespołem Downa oraz ich rodzin. Jesteśmy tu, aby zapewnić kompleksową opiekę medyczną, wsparcie i zrozumienie dla każdego pacjenta, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb.

Wspólnie tworzymy społeczność opartą na miłości, empatii i wsparciu. Dlatego zachęcamy Was wszystkich do dołączenia do naszej inicjatywy, aby budować bardziej otwarte i przyjazne środowisko dla wszystkich.

Światowy Dzień Zespołu Downa to doskonała okazja do promowania świadomości, edukacji i zrozumienia dla wszystkich osób z zespołem Downa. Bądźmy razem, wspierajmy się nawzajem i twórzmy społeczność, która celebrować będzie naszą różnorodność jako naszą siłę.

#ŚwiatowyDzieńZespołuDowna #Inkluzja #Różnorodność #MiłośćiAkceptacja #PrzychodniaOsasuna

ZADZWOŃ (81) 460 38 10

Poznań, ul. Kaliska 21, 📞 +48 61 658 53 10

Jastków, ul. Szkolna 1, 📞 +48 81 460 38 10