Zwolnienia i recepta - Osasuna

26.02.2024

Zwolnienia i recepta


Szybki i Bezpłatny Dostęp Online!

Czy wyobrażasz sobie możliwość uzyskania zwolnienia lekarskiego i recepty na leki bez zbędnych formalności? W Centrum Medycznym OSASUNA to możliwe! Naszym priorytetem jest kompleksowa troska o Twoje zdrowie, dlatego oferujemy innowacyjne rozwiązania, zapewniając szybki i wygodny dostęp do:

  • e-Recept,
  • e-Zwolnień.

Jak to działa?

Możesz zarejestrować się telefonicznie lub online na naszej stronie, a potem bezproblemowo uzyskać potrzebne dokumenty medyczne.

Korzyści:

Bezpłatne i Bezproblemowe – Nie martw się o opłaty ani uciążliwe formalności.

Szybka Wizyta, Szybkie Dokumenty – Potrzebujesz recepty na nowy lek lub przedłużenia ważności e-recepty? Zrobimy to sprawnie i bez zbędnych formalności.

Wygodna Obsługa – e-Recepta zostanie przesłana do Ciebie bez potrzeby zapamiętywania kodu, otrzymasz go wygodnie smsem.

Zalety e-Zwolnień:

Bezpieczne i Automatyczne – Nasze e-Zwolnienia są automatycznie przesyłane do ZUS, co oznacza wygodę dla pacjentów.

Łatwe Śledzenie – Po zalogowaniu się na Internetowe Konto Pacjenta (IKP) możesz śledzić historię leczenia, w tym swoje zwolnienia.

Szybsze Wystawienie – Dzięki dostępowi lekarza do danych, e-Zwolnienie może być wystawione szybciej niż tradycyjne zwolnienie papierowe.

Korzyści z Przynależności do OSASUNY:

Kompleksowa Opieka Medyczna: W OSASUNA zapewniamy nie tylko szybki dostęp do recept i zwolnień, ale również kompleksową opiekę medyczną. Nasz zespół lekarzy specjalistów dba o wszystkie aspekty Twojego zdrowia, oferując diagnostykę, leczenie i rehabilitację na najwyższym poziomie.

Kardiolog w Koordynowanej Opiece: Choroby serca mogą być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych, dlatego oferujemy specjalistyczną opiekę kardiologiczną w ramach koordynowanej opieki.

Holter: Monitorowanie Holterem to nieocenione narzędzie diagnostyczne, które pozwala na ciągłe monitorowanie aktywności serca przez dłuższy okres czasu. Dzięki temu, możemy dokładnie ocenić rytm serca i wykryć nawet najmniejsze nieprawidłowości, co pozwala na szybką interwencję i odpowiednie leczenie.

Punkt Pobrań Krwi od Poniedziałku do Piątku: W trosce o wygodę naszych pacjentów, nasz punkt pobrań krwi działa od poniedziałku do piątku, umożliwiając szybkie i łatwe wykonanie niezbędnych badań laboratoryjnych. Dzięki temu, pacjenci mogą mieć pewność, że ich badania zostaną przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie.

Teleopieka: Teleopieka to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia pacjentom konsultację z lekarzem bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki tej formie opieki, pacjenci mogą szybko uzyskać poradę medyczną, skonsultować wyniki badań i zasięgnąć wskazówek dotyczących swojego zdrowia, co może znacząco poprawić jakość opieki medycznej.

Łatwy Kontakt: Nasz zespół medyczny jest zawsze dostępny, aby udzielić pomocy i odpowiedzieć na pytania pacjentów. Bez względu na to, czy potrzebujesz porady lekarskiej czy informacji na temat swojej recepty, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Fizjoterapeuta i Inne Specjalistyczne Usługi: Oferujemy również szereg innych specjalistycznych usług, takich jak fizjoterapia, stomatologia, neurologia, ginekologia i psycholog . Dzięki temu, nasi pacjenci mogą otrzymać kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.

Dbamy o Twój Komfort!

W Centrum Medycznym OSASUNA stawiamy na przejrzystość i łatwy dostęp do informacji. Skorzystaj z naszych usług bez zbędnych formalności i ciesz się kompleksową opieką medyczną. Pamiętaj, że ostateczną decyzję co do recepty czy zwolnienia zawsze podejmuje LEKARZ.

Nie zwlekaj – zarejestruj się online już dziś!

ZADZWOŃ (81) 460 38 10

Poznań, ul. Kaliska 21, 📞 +48 61 658 53 10

Jastków, ul. Szkolna 1, 📞 +48 81 460 38 10