ZWOLNIENIA, RECEPTA szybki i wygodny dostęp, bezpłatnie - Osasuna

15.01.2024

ZWOLNIENIA, RECEPTA szybki i wygodny dostęp, bezpłatnie


Czy to możliwe, żeby zwolnienie lekarskie i receptę na leki otrzymać bez zbędnych formalności i bezpłatnie?

e-Recepta

> Wystawienie e-recepty na nowy lek.
> Przedłużenie ważności e-recepty…
Czytaj więcej
osasuna.pl/recepta

W Centrum Medycznym OSASUNA, nadrzędnym celem naszej placówki jest kompleksowa troska o Twoje zdrowie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, dostosowujemy się do współczesnych potrzeb pacjentów, oferując szybki i wygodny dostęp do

  • e-Recept
  • e-Zwolnień

    nawet bez konieczności składania deklaracji do naszej placówki wystarczy rejestracja telefoniczna.

    albo  rejestracja online na www.Osasuna.pl 

Potrzebujesz recepty na nowy lek, przedłużenia ważności e-recepty lub kontynuacji dotychczasowej terapii, u nas możesz to zrobić sprawnie i bez zbędnych formalności. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a e-Recepta zostanie przesłana do Ciebie. Bez konieczności zapamiętywania kodu do realizacji recepty – otrzymasz go wygodnie smsem.

W przypadku e-Zwolnień, stawiamy na elektroniczną formę, co oznacza, że nie musisz już martwić się o dostarczenie zwolnienia pracodawcy. Nasze e-Zwolnienia są automatycznie przesyłane na Platformę Usług Elektronicznych płatnika składek i do systemu ZUS, co stanowi wygodę dla pacjentów. Natomiast jeżeli nie jesteś płatnikiem ZUS, dotyczy to np. studentów może otrzymać zaświadczenie oznaczające zwolnienie.

Warto podkreślić, że w Centrum Medycznym OSASUNA stawiamy na przejrzystość i łatwość dostępu do informacji. Jeśli zależy Ci na sprawdzeniu swojego e-Zwolnienia, po zalogowaniu się na Internetowe Konto Pacjenta (IKP) możesz śledzić historię leczenia, w tym zakładkę „Zwolnienia”. Pamiętaj, że Twoje zwolnienie może być widoczne na IKP po 1-2 dniach od wystawienia. Korzyści z e-Zwolnienia są liczne. Nie musisz się obawiać o zasiłek chorobowy czy opiekuńczy, gdyż pracodawca ma dostęp do informacji o Twoim e-Zwolnieniu na swoim profilu PUE.

Wystawianie e-Zwolnienia trwa krócej niż tradycyjnego zwolnienia papierowego. Dzięki dostępowi lekarza do danych, takich jak numer PESEL, uzyskujemy pełne informacje, automatycznie uzupełniając niezbędne dane. Ponadto, e-Zwolnienie może być wygodnie wystawiane również podczas wizyt domowych przy użyciu urządzeń mobilnych.

W Centrum Medycznym OSASUNA dbamy o Twoje zdrowie, zapewniając nie tylko kompleksową opiekę medyczną, ale również nowoczesne rozwiązania ułatwiające korzystanie z naszych usług. Skorzystaj z e-Recept i e-Zwolnień bez zbędnych formalności – zapraszamy do Centrum Medycznego OSASUNA!

Pamiętaj, ostateczną decyzję co recepcje czy zwolnieniu zawsze podejmuje LEKARZ.

ZADZWOŃ (81) 460 38 10

Poznań, ul. Kaliska 21, 📞 +48 61 658 53 10

Jastków, ul. Szkolna 1, 📞 +48 81 460 38 10