Podsumowanie roku 2023 - Osasuna

29.12.2023

Podsumowanie roku 2023


Podsumowanie roku w Przychodni OSASUNA Jastków jest pełne pozytywnych zmian i nowości. W 2023 roku udało się zrealizować kilka istotnych inicjatyw, które znacząco wpłynęły na jakość świadczonych usług medycznych.

Pierwszym ważnym krokiem było zatrudnienie dodatkowego personelu medycznego, co przyczyniło się do zwiększenia efektywności i skuteczności opieki nad pacjentami. Wprowadzenie programu 40+, profilaktyki chuk oraz opieki koordynowanej stanowiło istotny krok w dbaniu o zdrowie pacjentów w różnych przedziałach wiekowych. By usprawnić proces opieki koordynowanej dysponujemy holterem EKG i holterem ciśnieniowym.

Przychodnia skupiła się również na profilaktyce, rozpoczynając szczepienia dzieci na HPV. To ważne działanie, mające na celu ochronę młodego pokolenia przed niebezpiecznymi chorobami.

Kolejnym krokiem było wprowadzenie rehabilitacji z nowym sprzętem, takim jak ugul, pole magnetyczne, lampa solux, prądy, ultradźwięki, elektrostymulacje. To nowoczesne podejście do leczenia i rehabilitacji, które z pewnością przyczyniło się do poprawy zdrowia pacjentów.

Remont przeprowadzony w dziale stomatologii przyniósł nowoczesny punkt, a nawiązana współpraca z DentalMedicare pozwala zaopiekowanie się pacjentami w szerokim zakresie stomatologii. Gabinet, nie tylko cieszy oko, ale także sprawia, że pacjenci opuszczają gabinet z uśmiechem na twarzy. Wprowadzone zmiany świadczą o trosce o komfort pacjentów oraz dążeniu do najwyższych standardów usług medycznych.

Przychodnia OSASUNA Jastków w roku 2023 może być dumna z osiągnięć i nowości wprowadzonych na polu opieki zdrowotnej, co z pewnością przyczyniło się do budowania pozytywnego wizerunku placówki w społeczności lokalnej.

ZADZWOŃ (81) 460 38 10

Poznań, ul. Kaliska 21, 📞 +48 61 658 53 10

Jastków, ul. Szkolna 1, 📞 +48 81 460 38 10