Lekarz POZ Pani Kseniia Skybina - Osasuna

16.11.2023

Lekarz POZ Pani Kseniia Skybina


Pani doktor Kseniia porozumiewa się w języku: polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Zajmuje się:

Zachęcamy do konsultacji z Panią Doktor po wcześniejszym umówieniu na wizytę.

Rejestracja telefoniczna (61) 658 53 10

Absolwentka Charkowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Ukrainie, gdzie uzyskała specjalizację z położnictwa i ginekologii. Od wielu lat pomaga kobietom, które borykają się z różnymi problemami zdrowotnymi związanymi z układem rozrodczym, chorobami ginekologicznymi, niepłodnością, zaburzeniami hormonalnymi czy menopauzą. Wykonuje również zabiegi endoskopowe, które pozwalają na dokładną diagnostykę i leczenie schorzeń narządów wewnętrznych.

W Polsce uzyskała uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza ogólnego i od kilku lat pracuje w Poznaniu. Pasją Pani doktor jest medycyna holistyczna, która łączy w sobie wiedzę naukową z podejściem indywidualnym do każdego pacjenta. Uważa, że zdrowie to nie tylko brak choroby, ale także harmonia ciała i umysłu. Wspiera swoich pacjentów nie tylko w aspekcie fizycznym ale także emocjonalnym i duchowym.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej i sprawdzonej pomocy w dziedzinie ginekologii, zapraszamy do umówienia się na wizytę u Pani Kseni. Nasze Centrum Medyczne Osasuna gwarantuje najwyższą jakość usług i indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Nie czekaj i zadzwoń już teraz!

Tel. (61) 658 53 10

Poznań, ul. Kaliska 21, 📞 +48 61 658 53 10

Jastków, ul. Szkolna 1, 📞 +48 81 460 38 10