Pani psycholog - Osasuna

13.11.2023

Pani psycholog


Pani Olena porozumiewa się w języku: polskim, ukraińskim i rosyjskim.

Pracuje z osobami dorosłymi (od 18 lat) indywidualnie, stosując metody CBT i terapii schematów. Posiada IDG, co oznacza, że może dostosować warunki pracy do potrzeb klienta.

Pani Doktor zaprasza osoby:

  • cierpiące na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne
  • po traumach psychologicznych
  • po stracie bliskiej osoby
  • w okresie okołoporodowym potrzebujące wsparcia
  • z grup wysokiego ryzyka społecznego

Zachęcamy do konsultacji z Panią psycholog po wcześniejszym umówieniu na wizytę.

Rejestracja telefoniczna (61) 658 53 10.

Z przyjemnością przedstawiamy Panią Olenę Melnykovą, która jest psychologiem i psychoterapeutą (CBT). Ma wiele do zaoferowania naszym klientom, ponieważ posiada bogate doświadczenie i kwalifikacje w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematów i pomocy psychologicznej w różnych sytuacjach życiowych.

Pani Olena Melnykova urodziła się na Ukrainie,  gdzie studiowała psychologię  na Kijowskim Uniwersytecie Narodowy im. Tarasa Szewczenki. W 2023 roku uzyskała akredytację terapeuty poznawczo-behawioralnego po czterech latach szkolenia w Ukraińskim Instytucie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (UIKBT). W tym samym instytucie kontynuowała swoją edukację w zakresie terapii schematów, która jest zaawansowaną formą CBT skierowaną na zmianę głęboko zakorzenionych przekonań i wzorców zachowania.

Pani Olena pracowała jako psycholog praktyk w Połtawskim Obwodowym Szpitalu Klinicznym im. N.W. Sklifosowskiego, gdzie zajmowała się wsparciem okołoporodowym, edukacją rodzicielską, wczesnym wspomaganiem rozwoju dzieci, pomocą dla kobiet z grup wysokiego ryzyka społecznego, pomocą po stratach okołoporodowych i opieką paliatywną dla rodziców dzieci z chorobami terminalnymi. Od 2021 roku pracuje jako psycholog-psychoterapeuta w Centrum Zdrowia i Rozwoju „Rodziny Koło”, gdzie pomaga osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, lęk o zdrowie i traumę psychologiczną. Od 2022 roku jest również związana z fundacją, gdzie oferuje swoje usługi jako psycholog-psychoterapeuta.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy  w naszym Centrum Medycznym OSASUNA lub dowiedzieć się więcej o metodzie terapeutycznej , zapraszamy do kontaktu z nami.

Poznań, ul. Kaliska 21, 📞 +48 61 658 53 10

Jastków, ul. Szkolna 1, 📞 +48 81 460 38 10